Úvod » Sezona 2015/2016 » Zápasy a výsledky
Kompletní rozpis zápasů LMŽ "A" 2015/2016 s vysledky a tabulkou
publikováno 22.07.2015 (aktualizováno 21.03.2016)
Klub | Z | V | R | P | Skóre | Roz | B | |||||||
1. | ST | HC Strakonice | 28 | 27 | 1 | 0 | 277 | : | 65 | (212) | 55 | |||
2. | PL | HC Plzeň 1929 | 28 | 22 | 1 | 5 | 199 | : | 68 | (131) | 45 | |||
3. | TM | HC Meteor Třemošná | 28 | 13 | 4 | 11 | 140 | : | 114 | (26) | 30 | |||
4. | CB | HC Motor České Budějovice | 28 | 13 | 3 | 12 | 117 | : | 112 | (5) | 29 | |||
5. | TA | HC Tábor | 27 | 11 | 3 | 13 | 120 | : | 143 | (-23) | 25 | |||
6. | KP | HC Kobra Praha | 28 | 9 | 4 | 15 | 81 | : | 118 | (-37) | 22 | |||
7. | PI | IHC Písek | 27 | 5 | 2 | 20 | 88 | : | 198 | (-110) | 12 | |||
8. | VL | TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí | 28 | 1 | 2 | 25 | 63 | : | 267 | (-204) | 4 |
1. kolo | So 5.9. - Ne 6.9. | |||||||||||||
C8001 | HC Plzeň 19293 | - | HC Motor České Budějovice | 8 : 4 | ||||||||||
C8002 | HC Meteor Třemošná | - | IHC Písek | 11 : 3 | ||||||||||
C8003 | TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí | - | HC Tábor | 6 : 6 | ||||||||||
C8004 | HC Kobra Praha | - | HC Strakonice | 0 : 11 | ||||||||||
2. kolo | So 12.9. - Ne 13.9. | |||||||||||||
C8005 | HC Motor České Budějovice | - | HC Strakonice | 3 : 7 | ||||||||||
C8006 | HC Tábor | - | HC Kobra Praha | 1 : 2 | ||||||||||
C8007 | IHC Písek | - | TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí | 12 : 2 | ||||||||||
C8008 | HC Plzeň 1929 | - | HC Meteor Třemošná | 6 : 1 | ||||||||||
3. kolo | So 19.9. - Ne 20.9. | |||||||||||||
C8009 | HC Meteor Třemošná | - | HC Motor České Budějovice | 6 : 3 | ||||||||||
C8010 | TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí | - | HC Plzeň 1929 | 2 : 12 | ||||||||||
C8011 | HC Kobra Praha | - | IHC Písek | 7 : 2 | ||||||||||
C8012 | HC Strakonice | - | HC Tábor | 10 : 5 | ||||||||||
4. kolo | So 26.9. - Ne 27.9. | |||||||||||||
C8013 | HC Motor České Budějovice | - | HC Tábor | 5 : 5 | ||||||||||
C8014 | IHC Písek | - | HC Strakonice | 2 : 15 | ||||||||||
C8015 | HC Plzeň 1929 | - | HC Kobra Praha | 5 : 1 | ||||||||||
C8016 | HC Meteor Třemošná | - | TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí | 4 : 1 | ||||||||||
5. kolo | Po 28.9. | |||||||||||||
C8017 | TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí | - | HC Motor České Budějovice | 3 : 12 | ||||||||||
C8018 | HC Kobra Praha | - | HC Meteor Třemošná | 3 : 3 | ||||||||||
C8019 | HC Strakonice | - | HC Plzeň 1929 | 4 : 4 | ||||||||||
C8020 | HC Tábor | - | IHC Písek | 16 : 2 | ||||||||||
6. kolo | So 3.10. - Ne 4.10. | |||||||||||||
C8021 | HC Motor České Budějovice | - | IHC Písek | 8 : 3 | ||||||||||
C8022 | HC Plzeň 1929 | - | HC Tábor | 5 : 4 | ||||||||||
C8023 | HC Meteor Třemošná | - | HC Strakonice | 4 :7 | ||||||||||
C8024 | TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí | - | HC Kobra Praha | 2 : 4 | ||||||||||
7. kolo | So 10.10. - Ne 11.10. | |||||||||||||
C8025 | HC Kobra Praha | - | HC Motor České Budějovice | 1 : 4 | ||||||||||
C8026 | HC Strakonice | - | TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí | 23 : 0 | ||||||||||
C8027 | HC Tábor | - | HC Meteor Třemošná | 6 : 1 | ||||||||||
C8028 | IHC Písek | - | HC Plzeň 1929 | 1 : 11 | ||||||||||
8. kolo | So 17.10. - Ne 18.10. | |||||||||||||
C8029 | HC Motor České Budějovice | - | HC Plzeň 1929 | 3 : 0 | ||||||||||
C8030 | IHC Písek | - | HC Meteor Třemošná | 1 : 4 | ||||||||||
C8031 | HC Tábor | - | TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí | 10 : 5 | ||||||||||
C8032 | HC Strakonice | - | HC Kobra Praha | 7 : 3 | ||||||||||
9. kolo | So 24.10. - Ne 25.10. | |||||||||||||
C8033 | HC Strakonice | - | HC Motor České Budějovice | 8 : 2 | ||||||||||
C8034 | HC Kobra Praha | - | HC Tábor | 3 : 4 | ||||||||||
C8035 | TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí | - | IHC Písek | 5 : 5 | ||||||||||
C8036 | HC Meteor Třemošná | - | HC Plzeň 1929 | 2 : 8 | ||||||||||
10. kolo | St 28.10. | |||||||||||||
C8037 | HC Motor České Budějovice | - | HC Meteor Třemošná | 3 : 2 | ||||||||||
C8038 | HC Plzeň 1929 | - | TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí | 16 : 0 | ||||||||||
C8039 | IHC Písek | - | HC Kobra Praha | 6 : 4 | ||||||||||
C8040 | HC Tábor | - | HC Strakonice | 3 : 6 | ||||||||||
11. kolo | So 31.10. - Ne 1.11. | |||||||||||||
C8041 | HC Tábor | - | HC Motor České Budějovice | 6 : 5 | ||||||||||
C8042 | HC Strakonice | - | IHC Písek | 18 : 3 | ||||||||||
C8043 | HC Kobra Praha | - | HC Plzeň 1929 | 0 : 4 | ||||||||||
C8044 | TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí | - | HC Meteor Třemošná | 3 : 8 | ||||||||||
12. kolo | So 14.11. - Ne 15.11. | |||||||||||||
C8045 | HC Motor České Budějovice | - | TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí | 7 : 2 | ||||||||||
C8046 | HC Meteor Třemošná | - | HC Kobra Praha | 4 : 4 | ||||||||||
C8047 | HC Plzeň 1929 | - | HC Strakonice | 4 : 6 | ||||||||||
C8048 | IHC Písek | - | HC Tábor | 5 : 5 | ||||||||||
13. kolo | Út 17.11. | |||||||||||||
C8049 | IHC Písek | - | HC Motor České Budějovice | 3 : 7 | ||||||||||
C8050 | HC Tábor | - | HC Plzeň 1929 | 3 : 9 | ||||||||||
C8051 | HC Strakonice | - | HC Meteor Třemošná | 12 : 6 | ||||||||||
C8052 | HC Kobra Praha | - | TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí | 6 : 4 | ||||||||||
14. kolo | So 21.11. - Ne 22.11. | |||||||||||||
C8053 | HC Motor České Budějovice | - | HC Kobra Praha | 3 : 3 | ||||||||||
C8054 | TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí | - | HC Strakonice | 0 : 15 | ||||||||||
C8055 | HC Meteor Třemošná | - | HC Tábor | 6 : 3 | ||||||||||
C8056 | HC Plzeň 1929 | - | IHC Písek | 7 : 2 | ||||||||||
15. kolo | 28.11. | |||||||||||||
C8057 | HC Plzeň 1929 | HC Motor České Budějovice | 6 : 0 | |||||||||||
C8058 | HC Meteor Třemošná | IHC Písek | 10 : 6 | |||||||||||
C8059 | TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí | HC Tábor | 3 : 7 | |||||||||||
C8060 | HC Kobra Praha | HC Strakonice | 3 : 9 | |||||||||||
16. kolo | 5.12. | |||||||||||||
C8061 | HC Motor České Budějovice | HC Strakonice | 2 : 6 | |||||||||||
C8062 | HC Tábor | HC Kobra Praha | 2 : 3 | |||||||||||
C8063 | IHC Písek | TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí | 5 : 1 | |||||||||||
C8064 | HC Plzeň 1929 | - | HC Meteor Třemošná | 5 : 2 | ||||||||||
17. kolo | So 12.12. - Ne 13.12. | |||||||||||||
C8065 | HC Meteor Třemošná | - | HC Motor České Budějovice | 9 : 2 | ||||||||||
C8066 | TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí | - | HC Plzeň 1929 | 1 : 12 | ||||||||||
C8067 | HC Kobra Praha | - | IHC Písek | 2 : 1 | ||||||||||
C8068 | HC Strakonice | - | HC Tábor | 10 : 0 | ||||||||||
18. kolo | So 19.12. - Ne 20.12. | |||||||||||||
C8069 | HC Motor České Budějovice | - | HC Tábor | 2 : 3 | ||||||||||
C8070 | IHC Písek | - | HC Strakonice | 2 : 8 | ||||||||||
C8071 | HC Plzeň 1929 | - | HC Kobra Praha | 5 : 1 | ||||||||||
C8072 | HC Meteor Třemošná | - | TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí | 12 : 3 | ||||||||||
19. kolo | So 2.1. - Ne 3.1. | |||||||||||||
C8073 | TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí | - | HC Motor České Budějovice | 3 : 2 | ||||||||||
C8074 | HC Kobra Praha | - | HC Meteor Třemošná | 2 : 2 | ||||||||||
C8075 | HC Strakonice | - | HC Plzeň 1929 | 7 : 3 | ||||||||||
C8076 | HC Tábor | - | IHC Písek | 5 : 2 | ||||||||||
20. kolo | So 9.1. - Ne 10.1. | |||||||||||||
C8077 | HC Motor České Budějovice | - | IHC Písek | 8 : 2 | ||||||||||
C8078 | HC Plzeň 1929 | - | HC Tábor | 10 : 0 | ||||||||||
C8079 | HC Meteor Třemošná | - | HC Strakonice | 3 : 6 | ||||||||||
C8080 | TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí | - | HC Kobra Praha | 2 : 9 | ||||||||||
21. kolo | So 23.1. - Ne 24.1. | |||||||||||||
C8081 | HC Kobra Praha | - | HC Motor České Budějovice | 1 : 3 | ||||||||||
C8082 | HC Strakonice | - | TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí | 15:1 | ||||||||||
C8083 | HC Tábor | - | HC Meteor Třemošná | 1 : 5 | ||||||||||
C8084 | IHC Písek | - | HC Plzeň 1929 | 3 : 8 | ||||||||||
22. kolo | So 30.1. - Ne 31.1. | |||||||||||||
C8085 | HC Motor České Budějovice | - | HC Plzeň 1929 | 2 : 7 | ||||||||||
C8086 | IHC Písek | - | HC Meteor Třemošná | 0 : 9 | ||||||||||
C8087 | HC Tábor | - | TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí | 4 : 6 | ||||||||||
C8088 | HC Strakonice | - | HC Kobra Praha | 10 : 1 | ||||||||||
23. kolo | So 6.2. - Ne 7.2. | |||||||||||||
C8089 | HC Strakonice | - | HC Motor České Budějovice | 6 : 2 | ||||||||||
C8090 | HC Kobra Praha | - | HC Tábor | 3 : 7 | ||||||||||
C8091 | TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí | - | IHC Písek | 4 : 5 | ||||||||||
C8092 | HC Meteor Třemošná | - | HC Plzeň 1929 | 1 : 9 | ||||||||||
24. kolo | So 20.2. - Ne 21.2. | |||||||||||||
C8093 | HC Motor České Budějovice | - | HC Meteor Třemošná | 4 : 4 | ||||||||||
C8094 | HC Plzeň 1929 | - | TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí | 13 : 1 | ||||||||||
C8095 | IHC Písek | - | HC Kobra Praha | 1 : 7 | ||||||||||
C8096 | HC Tábor | - | HC Strakonice | 3 : 12 | ||||||||||
25. kolo | So 27.2. - Ne 28.2. | |||||||||||||
C8097 | HC Tábor | - | HC Motor České Budějovice | 1 : 6 | ||||||||||
C8098 | HC Strakonice | - | IHC Písek | 8 : 1 | ||||||||||
C8099 | HC Kobra Praha | - | HC Plzeň 1929 | 1 : 7 | ||||||||||
C8100 | TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí | - | HC Meteor Třemošná | 2 : 11 | ||||||||||
26. kolo | So 5.3. - Ne 6.3. | |||||||||||||
C8101 | HC Motor České Budějovice | - | TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí | 2 : 6 | ||||||||||
C8102 | HC Meteor Třemošná | - | HC Kobra Praha | 4 : 3 | ||||||||||
C8103 | HC Plzeň 1929 | - | HC Strakonice | 3 : 6 | ||||||||||
C8104 | IHC Písek | - | HC Tábor | odl 22.3. | ||||||||||
27. kolo | So 12.3. - Ne 13.3. | |||||||||||||
C8105 | IHC Písek | - | HC Motor České Budějovice | 3 : 5 | ||||||||||
C8106 | HC Tábor | - | HC Plzeň 1929 | 3 : 9 | ||||||||||
C8107 | HC Strakonice | - | HC Meteor Třemošná | 3 : 2 | ||||||||||
C8108 | HC Kobra Praha | - | TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí | 2 : 1 | ||||||||||
28. kolo | So 19.3. - Ne 20.3. | |||||||||||||
C8109 | HC Motor České Budějovice | - | HC Kobra Praha | 4 : 2 | ||||||||||
C8110 | TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí | - | HC Strakonice | 0 : 22 | ||||||||||
C8111 | HC Meteor Třemošná | - | HC Tábor | 4 : 5 | ||||||||||
C8112 | HC Plzeň 1929 | - | IHC Písek | 3 : 7 |
Komentáře
Přispívat do diskuze mohou jen přihlášení uživatelé.
V diskuzi není zatím žádný příspěvek
Kategorie: hokej - lední
Návštěv: 78041
Dnes: 0
Online: 1